Team

Sommerauer trucks heeft een team van 23 medewerkers, hiervan zijn er 14 als technisch specialist werkzaam in de werkplaats. Hun doel is de werkzaamheden aan uw voertuigen en getrokken materieel zo efficient mogelijk en in een keer goed uit te voeren. Zij worden daarin gesteund door de werkplaats en magazijn receptie. De overige medewerkers die regelmatig contact hebben met onze klanten staan met naam en functie hieronder. 

 

Verkoop

Robert Stobbe

Robert Stobbe

Verkoopadviseur Trucks

06 45632656
r.stobbe@sommerauer.nl

Rob Wolters

Rob Wolters

Verkoopbinnedienst

06 - 21 26 53 25
r.wolters@sommerauer.nl

Rene Mousa

Rene Mousa

Verkoop bedrijfswagens

06 59821754
r.mousa@sommerauer.nl


Services

Corina Boxem

Corina Boxem

Receptioniste-werkplaatsplanning

050 - 40 41 444
receptie@sommerauer.nl

Roelof Smit

Roelof Smit

Magazijnchef

050 - 40 41 444
r.smit@sommerauer.nl

Raymond Raangs

Raymond Raangs

Magazijnmedewerker/garantie en coulance

050 - 40 41 444
r.raangs@sommerauer.nl

Kars Veneman

Kars Veneman

Magazijn medewerker

050 - 40 41 444
k.veneman@sommerauer.nl

Fimmie Dillema

Fimmie Dillema

Werkplaatsplanning

050 4041444
f.dillema@sommerauer.nl

Henk Veen

Henk Veen

Werkplaatschef

050 4041444
werkplaats@sommerauer.nl

Arjan Wietsma

Arjan Wietsma

Aftersales Manager

050 4041444
arjan.wietsma@wierdabedrijfswagens.nl


Administratie

Drewes de Raad

Drewes de Raad

Hoofd administratie

050 - 40 41 444
d.deraad@sommerauer.nl