Team

Sommerauer trucks heeft een team van 23 medewerkers, hiervan zijn er 14 als technisch specialist werkzaam in de werkplaats. Hun doel is de werkzaamheden aan uw voertuigen en getrokken materieel zo efficient mogelijk en in een keer goed uit te voeren. Zij worden daarin gesteund door de werkplaats en magazijn receptie. De overige medewerkers die regelmatig contact hebben met onze klanten staan met naam en functie hieronder. 

 

Verkoop

Alex Stuivenberg

Alex Stuivenberg

Verkoopadviseur

06 - 20 03 33 24
a.stuivenberg@sommerauer.nl

Rob Wolters

Rob Wolters

Verkoopadviseur

06 - 21 26 53 25
r.wolters@sommerauer.nl


Services

Wilfred Lenting

Wilfred Lenting

Werkplaatschef-werkplaatsplanning

050 - 40 41 444
w.lenting@sommerauer.nl

Roelof Smit

Roelof Smit

Magazijnchef

050 - 40 41 444
r.smit@sommerauer.nl

Raymond Raangs

Raymond Raangs

Magazijnmedewerker/garantie en coulance

050 - 40 41 444
r.raangs@sommerauer.nl

Tim Kuiper

Tim Kuiper

magazijnmedewerker/ISO kwaliteits manager

050 - 40 41 444
t.kuiper@sommerauer.nl

Anja den Oudsten

Anja den Oudsten

receptioniste-werkplaatsplanning

050 - 40 41 444
receptie@sommerauer.nl


Administratie

Drewes de Raad

Drewes de Raad

Hoofd administratie

050 - 40 41 444
d.deraad@sommerauer.nl


Directie